Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mieza

    tag

    válasz hatesz #9641 üzenetére

    Gratula a telefonhoz! :)

    Az a szoftver, amit használsz valószínűleg a német hivatalos szoftver, mivel a telefon "német".
    Én is azt használom már jó ideje, teljesen elégedett vagyok vele, nálam minden úgy működik, ahogy kell. Még az ébresztés is! :)
    Neked szerencséd van, mert nem lesz szükséged barkács frissítésekre, elég lesz a PC Suit-os frissítést használnod. A németeknél elég gyorsan és az elsők között jönnek a hivatalos javítások.
    A készülék oldalát, meg a hátlapját azért én megnézném a helyedben még egyszer, hogy a festék alatt milyen anyag van. ;)

    Zacknak is gratula, bár én ilyen egy csúnya ;] telefont biztos nem vettem volna meg, bár jó a tudása, én ugyanazokra használnám, mint most az Arénát, szóval nekem felesleges volna.
    Majd ha Mo-on mindenhol lesz stabil és gyors 3G hálózat, akkor én is elgondolkodnék egy másik telefonon, de nálam egyelőre (látatlanban) az Android és a Maemo jön be, nem a Symbian és a Winmobil.
    Ami tetszik az a Nokia N900, csak nagy és nehéz. Billentyűzet nélkül akár most is elfogadnám. :)

Új hozzászólás Aktív témák