Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Infó:

    Kipróbáltam a vidó konvertálást a Format Factory-val. 720p-s 8,5 GB HD filmet 1 óra és 8 perc alatt konvertálta át a gépem, LG kompatibilis beállításra 2 pass-al, ami 1,6GB lett. Itt kezdődnek a gondok. Mivel csak PC Suite módban csatlakozik a telefonom, ezért a "tartalom" ikonra kattintva elkezdtem felmásolni, gondoltam csak nem lesz olyan lassú. Tévedtem...28%-on jár az 1,6GB feltöltése 52 perc alatt! Magyarán laza 3h lesz 1 film feltöltése. :(

    Ott tart a dolog, hogy meguntam ezt a bohóckodást, és megint felhívtam az LG ügyfélszolgálatát. Tegnap este mail-t is írtam nekik, amire még nem reagáltak, de mondta a technikus, hogy továbbítani fogják a vezető mérnök felé. Azért elmondtam még1x a technikusnak hogy mennyire csalódott vagyok, mert 3h nem leszek hajlandó feltölteni 1-1 filmet. Mondtam azt is, hogy minden más telefonnal, iPod-dal, pen drive-al,mp3 lejátszóval tökéletesen működik az alaplapom, csak az Arena-val nem. Mondtam továbbá hogy nem szeretnék megválni a telefonomtól, mert ezen kívül elégedett vagyok vele. Viszont ha mégis meg kell válnom tőle, mert nem lesz megoldás, össze fogom "köpködni" a fórumokat, mert így tényleg nem lehet tudni melyik Asus lappal megy és melyikkel nem. Magyarországon meg ugye különösen sok Asus felhasználó van. :U
    Azt ígérték hogy hét végére, jövő hét elejére találni fognak megoldást, mert ez eddig minden problémát meg tudtak oldani ami felmerült. Bízom bennük, és várom a fejleményeket, amit természetesen majd megosztok veletek. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák