Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reinkz

    senior tag

    válasz tknof1871 #46698 üzenetére

    Szerintem két év simán benne van, utána is inkább az applikációk nagysága és bonyolultsága lenne a baj.

    Motion_Blur

    Én S8-ra váltottam, nem olyan rossz az 12mp nem érzek vissza lépést, annyi hogy digitálisan belenagyítani annyira nem lehet mint G4-nél, de este jobb képeket kapok, és fókuszálás is gyorsabb hiába a lézeres autófókusz.
    Azért annak van varázsa hogy 2 hónap alatt több frissítést kaptam S8-on, úgy h már rég nem az első számú flagship, mint a G4-re 2 és félév alatt, valamint hogy nem forr fel a telefon 5p Gmaps-től, vagy egy frissítés telepítésétől.

    A G4 egy nagyon jó telefonom volt, annak ellenére, hogy végére megutáltam a nem létező támogatás miatt, emellett messze ezzel a telefonnal jártam legtöbbet szervizbe, ennek ellenére sem lett tökéletes, hol működik hol nem a dupla koppos feloldás. Ha úgy gondolja bármikor otthagyhat minden előjel nélkül.

    Eladni én se adtam el, többet ér mint amennyiért el lehet, de fent említett okok megtették hatásukat a használt piacon. Most faterom használja de ő csak telefonál úgy meg szr akkuval is 5 napot elketyeg (V29A) :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák