Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kaszas91

    csendes tag

    válasz Luissimo #3128 üzenetére

    Telefonáláskor nekem is beszokta kapcsolni a kijelzőt és sikerül is a fülemmel benyomni a rögzítés gombot... :W eleinte csodálkoztam hogy mikor befejeztem a hívást miért írja ki hogy felvétel rögzitve... :D :D
    ezért inkább lezárom a kijelzőt minden hívásnál :(

    Egy pár negatívumom még van pl. van lehetőség feloldani a kijelzőt úgy hogy végighúzom az ujjamat alul a gomboknál, ilyenkor kicsit lassabban ébred fel, nem vészes meg jobb is mert teljesen feloldja a kijelzőt
    Másik érdekeség hogy napszemüvegben ha elforditom a telefont akkor egyszerüen nem látom a kijelzőt, ez mitől lehet? :D nagyon fúra
    Zenehallgatásnál a füllhallgatón lévő gombra nagyon lassan reagál :(
    Internet sebbeségel se vagyok megelégedve 4G-t ír de akárhol is legyen közelébe sincs :(
    Valaki letesztelné nekem hogy neki milyen sebbeséget ér el a telefonja Mobil illetve Wifi hálózaton? Nagyon megköszöném! ( kicsit csalódot vagyok hogy 4G-s a készülék és nem tudom kihasználni, mondjuk ez lehet hogy a szolgáltató miatt van: Telenor :W )
    Az akkuidő is bosszant még :D bár pont a mai nap tünt eddig a legjobbnak 5 és félóra kijelző idő és még 20% on volt, kezdek vele megbarátkozni... :)
    Még így hirtelen a melegedés jutott eszembe, tudom hogy ez mindenkinél jelen van de engem azért egy kicsit zavar mert nálam sokszor már nem is meleg hanem inkább már forró :D és lenne egy kérdésem mégpedig ki mivel szokot játszani rajta? én kiprobáltam rajta egy pár nagyobb játékot de olyan szinten melegszik hogy a kijelzőn nem bírom húzni az ujjamat :D így nálam a játék felejtősé vált :(

    Elnézést a regény miatt :)

Új hozzászólás Aktív témák