Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szami777

    addikt

    válasz petya220 #7675 üzenetére

    Az a nagy büdös helyzet, hogy a vásárlás után 2 héttel már észrevettem rajta ezt: kép
    (júliusban vettem a telefont edigitalnal)
    Egy apró zöld folt, csak fekete háttérbe látszik, ezelőtt persze nem ejtettem még le a telefonomat. (azóta már igen, de sosem magasról, sosem kijelzőre és mindig tokban van.)
    Nem vittem vissza, egyrészt mert használat közben nem látszódik, másrészt pedig nem tudom nélkülözni a telefont egy hónapig, amíg a szervizben rajta ülnek.
    Ez a "ghost touch" dolog is simán lehet, hogy a kezdetektől megvan, töltőre dugva nem nagyon használom a telefonomat, szóval alapból ez sem zavar(na).
    Nem tudom, mit kéne csináljak, nagyon szeretem a telefont, használat közbe ezek a dolgok nem vehetőek észre, viszont lehet érdemes lenne megfontolnom, ha garanciálisan javítanák ezt, bár attól tartok, hogy rásütik, hogy leejtetted, azért ilyen a panel és cs@szhetem.

    [ Szerkesztve ]

    “So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

Új hozzászólás Aktív témák