Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sebijani1982

    senior tag

    válasz eladogeppc #11614 üzenetére

    Jelen esetben: Kamera app megnyitásakori lagg, illetve autófókusz hiánya.
    Ezekre cáfolatot nem olvastam még. Várom a jól működő kamera app-ról a videókat. Parancsolj

    Egyébként fényévekkel gyorsabban nyitja meg a P9 Lite a kamera app-ot, van olyan 500 ms különbség.
    Sajnos az még 720p-ben tudott csak rögzíteni, de ezek szerint akkor ne is várjak többet egy közel 50x jobb készüléktől ? :D :D
    Ez nem a hardver korlátja, mert akkor felhozhatnám akár a Galaxy SII-őt, SIII-at, ami már akkor is tökéletesen gyorsan tette a dolgát.
    Ahogy megyünk előre Androidéknál, egyre éhesebb a rendszer.
    Erre pedig ezt tudom ajánlani olvasásra:
    Galaxy S5: Az applikáció első indításától az első fotó rögzítéséig körülbelül 2,5 másodperc telik el, de a memóriából betöltve ez 1,5 másodpercre csökken, a fókusztalálat és -váltás valóban tizedmásodpercek kérdése.
    Forrás:itt

    Ezek után, ha egy zászlós hajó, tudom korábbi 2,5 sec alatt nyílt meg a P9lite pedig 500ms előnyben van egy másik készüléktől, akkor tulajdonképpen mi is a gondod?
    Zagyvaság az egész, amit ki akarsz domborítani.
    Te hozod az ellen készüléket, mégis a P9 lite-ot dícséred.... Saját magadnak mondasz ellent

    [ Szerkesztve ]

    "Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

Új hozzászólás Aktív témák