Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • combat21

    csendes tag

    Sziasztok!

    3 hétnyi aktív használat után elmondhatom, hogy általánosságban meg vagyok elégedve a telefonnal, egyáltalán nem bántam meg, hogy mellette döntöttem.

    Pár pro és kontra:

    - Nagyon szép és masszív készülék
    - Maximálisan testre szabható a Sense (annak ellenére, hogy hubból valamiért nem enged új felszínt leszedni, de pár oldallal ezelőtt láttam, hogy nem egyedi a problémám)
    - Jól szól a hangszórója és a füles is (ami itt nekem újdonság volt, hogyha kirántódik a füles a telóból, akkor a zene is elhallgat, apróság de mégis valahogy dob egyet a használaton)
    - Kicsi mérete miatt zsebből még nem sikerült kipottyannia
    - Landolt viszont betonon, fülmagasságból ejtve, pont kijelzővel lefelé kapta el az aszfaltot és 1 mm-es karc sem keletkezett rajta (lehet, hogy csak szerencsém volt, de nagyon meglepődtem, pedig teljesen összezúzott képernyőre számítottam)
    - Fantasztikus a gyári böngésző

    - Nagyon aktív telefonozó vagyok, wifi, mobilnet egész nap (másképp nem igazán lehet kihasználni a telefon funkcióit), navi, játék, böngészés. Van, hogy egy napot sem bír ki így, de tudom, hogy ez a túl használat miatt van, néha fel is melegszik a telefon a hangszóró alatt egy kicsit, ha wifivel nyúzom. :)
    - Nagyon közel vannak az érintésérzékeny gombok a kijelzőhöz, sűrűn félrenyomok
    - Újabban (4-5 napja), ha feloldom a képernyőzárat az érintésérzékeny gombok, és ha pont úgy zártam le a képernyőt, hogy a virtuális billentyűzet maradt fent akkor ezeknek a tapicskolására sem reagál a teló 5-6 másodpercig, ez viszont elég zavaró (újabban néhány widgettel is csinálja de érdekes, hogy nem minddel)
    - Hiába rakok át minden programot az sd kártyára (tisztában vagyok vele, hogy a telefonon is marad a gyorsabb indításhoz a programokból pár kb-nyi cucc) 7-8 nagyobb programnál, játéknál több nem fér fel rá, ez az ami szerintem az egyik legnagyobb hátránya a telefonnak de ez sem égbekiáltó.

    Egy kis érdekesség még, hogy grafitszürke színben vettem viszont ha közvetlen napfény éri, átmegy lilás-rózsaszínes csillogósba a színe. Mondjuk ezt olvastam már több tesztben is de gondoltam leírom, hogy ne érjen senkit meglepetés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák