Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz ForRedGlory #6956 üzenetére

    Ne játszd itt a nagy mártírt. Te is nagyon jól tudod, hogy a fanok ilyenek. Ha meglesz neked az S3 te sem fogsz róla egy rossz szót sem mondani még akkor sem ha nem leszel vele teljesen megelégedve, mert Samsung fan vagy. Ugyanaz megy az S3 topikban a S fanoktól és az LG topikban az LG fanoktól. Komolyan mondom néha agygörcsöt kapok tőletek...

    Van agresszív memória kezelés ez tény. Néha Chrome-nál én is tapasztalom, hogy újra tölti az oldalt, de van amikor nem. Mondjuk általában 1 dolgot csinálok a készüléken, nem érzem szükségét a 8 alkalmazás egyidejű futtatásának. Én megértem a HTC álláspontját, sok felhasználó ész nélkül használja a készüléket aztán meg telesírják a világot, hogy ez sz@r vagy az sz@r. Most megoldották a nagyobb csoport problémáját és egy kisebbnek lett másik. Ez van. Sok lúd....

    (#6958) Eli577: expansys beárazta már egy ideje az LG-t és többe kerül mint a 1X :DDD

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák