Hirdetés

  • Motorola Moto G24 Power - hol van az erő?

    ma Nagy az aksi, gyenge a hardver, amiből hosszú üzemidőre lehetne következtetni. Tényleg így van?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • g0n21

    senior tag

    Laczkod, en amikor elolvastam ezt a topicot (amúgy hasznos), csodálkoztam... Nekm nem akad a Sense èszrevehetően, a böngésző kèpe néha összeomlik, ilyenkor new tab (angolul használom), az alkalmazáslistába lèpèsnèl èrezhető, hogy TÖLT (wtf?), kb 1mp-t, autóban (nincs klima), árnyékos fakkban, autóstöltőn simán felmegy 50-52 fokra az akksi, nèha zárja a background alkalmazásokat, hiányzik az usb otg a billentyűzet miatt, ès lehetne optimalizáltabb a 4.03-sense-tegra3 trio, de ennyi.
    Én nagyjából átlag user vagyok, nem a custom rom-os, èn önnön magáért szeretem a htc-t.
    A desire is melegedett, de nem ennyire.
    Batman, mc3 nem akad soha, kicsit sem, telefon hangminőség fasza, œsszeomlani nem szokott a rendszer, egyetlen fèlelmem, hogy olyan frissítés hiány lesz, mint desire-nel..
    Summa, èn megvenném megint, elfogadva, h nem birja az akksi, es melegszik... Fél alternatíva az sgs3, de a kijelzője szvsz undorító, vagy a HOS, de beleszerettem az egyáltalán nem kényelmetlen, de hatttttalmas, és gyönyörű kijelzőbe....
    Szofosas vege...
    U.i. 1 órája húztam le egész éjszakás töltésről, 3g mobilnet folyamatos, kijelzőidő 29p, akksi 85%.... Hm...."nice job...", yepp, akksi 48fok, pedig csak neteztem, nem napon...

    [ Szerkesztve ]

    Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

Új hozzászólás Aktív témák