Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malnabokor

    senior tag

    válasz AngeloDivina #29095 üzenetére

    Én meg pont ezen gondolkodom, hogy hát elmegy a 10-es, de nincs igazán semmi benne, ami megfogna a H8 ellenében. A Kirin 970 most nem jelent számomra előrelépést, a jelenlegi 950 határát csak akkor érzem, mikor egyszerre 5-10 alkalmazás frissül. 4Gb ram van benne ugyanúgy. A kijelzője LCD. A hátsó kamerát nem tudom elképzelni, hogy sokkal jobb lenne, sőt ismerve a P20-at, látványosabb képek készülnek, de nem feltétlen jobbak. Én manuális módban használom a kamerát, és ott nem játszik az AI és társai. FPR elől van, jó is meg nem is. Esztétika - mindkettő szép. Cserébe nagyobb lett a készülékház, ami nálam hátrány. Előre lépés lehetett volna AMOLED kijelző, vízállóság, jelentősebben nagyobb akku, vezetéknélküli töltés, OIS(esetleg UFS tároló, 6Gb RAM, 3. telekamera megléte) - ezek közül bármelyik kettő. Viszont így ha a Honor 8 is most jelenne meg, mondjuk 112000-ért (annyiért vettem 1,5 éve), akkor valószínűleg a 8-ast választanám, mert nem érne 38k-val többet nekem a 10. Ha meg mindenképpen 150-170 körül kellene választanom, akkor bármennyire is szeretem a Honor márkát, a várható OP6-al szemben nem lesz igazán marad előnye. Anno a OP3-nál lehetett értelmes diskurzust folytatni, hogy melyik miért éri meg jobban (a topik elején még ez fellelhető :D ) de ebben az évben már szerintem nem kerül erre sor.
    Szóval egyedül kiemelkedőbb előnynek azt mondanám a Honor 8 ellen, hogy a Honor 10 megkapja az Android P-t, meg valószínűleg ami utána jön, azt is :)

    [ Szerkesztve ]

    köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

  • m1lan

    őstag

    válasz AngeloDivina #29095 üzenetére

    Nekem a 8-as volt az első, és valószínűleg az utolsó Honorom is. Fél karomat adtam volna a maga idejében egy Honor 6-ért, aztán egy 7-ért, de a 8-asért már akár az egészet is, mert ez tényleg szerelem volt első látásra. Azóta - legalábbis az én szememben - valahogy elfogyott a lendület, mert sem a 9-es, sem a 10-es nem tud az elődei nyomába érni, bárhogy is nézzük.

    Az a legszomorúbb, hogy a Huawei legyártott egy olyan telefont, mint a Mate 10 Pro, most meg erőltetik a szenzorszigetes-előlapi ujjlenyomat olvasós megoldást, ami minden, csak nem esztétikus. Nálam emiatt a Honor 10 szóba sem jöhetne... csak bírja még a 8-as a gyűrődést, és akkor egy darabig nem is kell azon gondolkodnom, hogy mi legyen az utód. :DDD

    Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

Új hozzászólás Aktív témák