Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • makkmarce

    őstag

    válasz Busterftw #632 üzenetére

    "Amm, nekem vegig vilagos volt,"
    szemmel láthatólag még most sem az.

    "elso real time RT-s jatekok csak a 2018-as hardverek utan jottek,"
    a marketing mesében esetleg, a valóság más, és ez már többször is bizonyítást nyert. 2018-tól van DXR, nem RTRT. Mióta 2018-as a 1060-as kártya?

    "Nem RT rendereli a dukenukemet. "
    ismét nem sikerült értelmezni egy angol mondatot sem, pedig bemásoltam. Az, hogy nem tetszik a grafikája, nem releváns. Ráadásul nem is egy alváltozat van odaírva, hanem szó szerint: "the engine uses raytracing with optimized floating-point ASM routines"
    tudom, nehéz 3 mondatot értelmezni, de idáig eljuthattál volna.

    "En tudok, mondtam van hivatalos lista"
    ami DXR-t támogató játékok listája.
    attól még nem lesz RT-s, szóval hol vannak azok a játékok, amik tuti RT-t használnak, és nem PT-t, vagy VCT-t akár egy-egy effectnél?

    "Ahogy az sem, hogy a duke nukemben real time RT futott GPU-n"
    aranyos, ahogy ezt a hazugságodat minden kommentedben előhozod, pont azt állítottam, hogy nem kell gpu.
    Tehát a dukenukem szöveges kalandjáték volt? ezért nem realtime?
    Megint csak odáig jutottál, hogy nem értesz hozzá.

    "Epp arrol van szo, hogy kellettek ehhez a 2018 utani hardverek, mert addig jatekokban ez nem volt lehetseges RT-t real time futtatni. Ez bizonyitja azt, hogy peldat meg mindig nem kaptunk toled ilyen jatekra, csak masra terelest."
    itt csak te terelsz, mert azt se érted, hogy hogy működik.

    "Az Nvidia milyen jatekot dobott piacra, ami 2018 elott real time RT-t hasznalt GPU-n?
    Gondolom most sem lesz link."
    minek? úgy se érted se az angolt, se azt, hogy mit látsz.
    neked annyi az RT, hogy csillog és 2018 után jelent meg, az, hogy hogy épül fel technológiailag számodra teljesen irreleváns, ha nincs bent a kedvenc marketing anyagodban a játék neve(magyarul a DirectX DXR-es listában), számodra az nem az. A pókember sincs benn. A sonynak azért elhiszed, hogy az az? DXR nélkül? biztoscsalnak.
    Igen, még mindig arról van szó, hogy RT lett a varászszó a marketing osztályon, de te nem tudsz elvonatkoztatni a reklámoktól.

    "Irtam is az elso ilyen jatekot, a Battlefield V-ot."
    miben?, mert RT-ben biztos, hogy nem.
    Az első DXR-es (amiről még mindig azt hiszed, hogy az maga az RT),
    vagy az első RTX támogatott, de nem az első RTRT-t használó.

    [ Szerkesztve ]

    okoskodom, tehát vagyok

Új hozzászólás Aktív témák