Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tyielow

    aktív tag

    Sziasztok! Amióta az új S8-cal tolom a Wazet, felfedeztem pár furcsaságot. De lehet, hogy nem készülékfüggő, sőt :D
    1.) A pozíciómat pontosan követi az app, de kb. fixen 20-25 méterrel hátrébb jelez a térképen... néha zavaró, ha egy számomra idegen vidéki városban vagyok, ami nem megszokott terep...
    2.) Screenshot Itt jobbra le lehet fordulni simán a TESCO parkolóba, mégis körbe akart vinni, kétszer is. Igazából két kötelező haladási irány tábla van. Egyik csak egyenesen enged (tehát érthető, hogy mit akar), viszont van előtte/mögötte nem emlékszem 1-2 méterrel egy másik kötelező haladási irányt jelző tábla: előre ÉS jobbra. És igen, simán be lehet fordulni jobbra :)
    3.) Másik eset
    Homoktövisről ráfordulok balra a külső szilágyira, majd onnan szinte egyből jobbra Dunakeszi irányába. Múltkor körbe akart vinni...
    4.) 1x beírtam célnak, hogy Auchan Dunakeszi. Ha jól figyeltem, a hátsó buszállomáshoz akart vinni konkrétan, ami nem gond. Csak épp a parkolókhoz beérve, az üzletházat É-ÉK irányból akarta megkerülni. Csak arra épp ki van téve, hogy mindkét irányból behajtani tilos, kivéve áruszállítás :D A célt ugye elmenti, már madaras logóval is jelzi. Kövi alkalommal rányomva ugyanezen útvonalon akart vinni hátra...

    Várom a szakértői véleményt :D

    YouTube: toty1ka

Új hozzászólás Aktív témák