Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton

    nagyúr

    Elég sok honlapot átbogarásztam már, de még nem találtam választ a következőkre:

    - 32gigás kártya van a telómban, lehetséges a jelenlegi full Mo. (vagy EU?) térképet wifin rátölteni? Vagy mindig csak az aktuális útvonalat húzza be magának és az használható későbbi napokon is?

    - az beállítható, hogy a szűkös mobilnetet csak események jelzésére használja, és ne akarjon útközben térképet frissíteni, stb?

    - ha megtervezek itthon egy útvonalat wifin, akkor lementi az útvonalat (és mondjuk 10km-es körzetét), vagy rá kell zoomolnom, végig kell scrolloznom, hogy biztos minimális adatforgalmat generáljak útközben?

    - mosta a 3.8.1.-et használom, ez omlik össze a legritkábban, de itt nincsenek benzinárak a kutaknál. Normális? Csak később került bele?

    - lehetséges, hogy csak az ismerősöket, barátokat mutassa a térképen, ne az összes wazert?

    hirtelen ennyi
    köszi :K

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Új hozzászólás Aktív témák