Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Joshi #2373 üzenetére

    Sőt van aki pecabotot vesz 1,5 millióért, ismerek ilyen embert. :)
    De ebből a szempontból én is "bolond" vagyok, mert pont kétszer annyiba került a bringám mint az autóm. :D

    hroberto: Igen, brutális a fejlődés, és az a durva, hogy akkora az igény ezekre a bringákra, hogy nem tudnak eleget gyártani. Rendkívül érdekes időszak volt az elmúlt 8-10 év pedelec szempontból. Kicsit ilyen 90-es évek hangulata, akkor volt ennyire aktív a MTB fejlődése. A Haibike konkrétan már alig gyárt analóg bicajt, pár éve még egész tisztességes palettája volt hagyományos bicajból is, de ma már alig, csak e-bike, de abból aztán van minden.

    Egyébként ez a Flyon számomra kicsit fura gép lett, az biztos, hogy egyedi darab, igazán látványos, főleg a váz fejcső körüli része, és a motor integrálása. Ugyan ez a motor van az M1 Spitzing-ben is, de a Haibike sokkal szebben megoldotta az integrációt. Azért geometriára ez inkább túra gép mint sportos MTB. Az én Merida eone sixty-m, szerintem kerékpár kezelés szempontjából alázza a Haibike Flyon-t, egy technikás terepen lefelé keresztbe lenyeli. De itt valószínűleg nem is a sportos terepezők a célközönség, inkább a teljesítmény orientált, maximalista túrázók. Sok gépet kipróbáltam, de a csúcs szerintem a Specialized! Náluk jobb bringát senki nem gyárt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák