Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alusky

    aktív tag

    válasz berek21 #105489 üzenetére

    Jajj eszem a zúzáját a pici reverse-rasistnek, ő aztán nem adja el magyarnak, csak tesókának. Igazából jobb is, ilyen remekmű akárki kezébe nem kerülhet csak akinek vérében van a vezetés, a tippre 55 lovas gép nyerhetett 1 lóerőt a hőmérséklet szenzorra kötött ellenállással, a légellenállásjavító bodykit meg elvett 5-öt. Ezeket a kocsikat szoktam megenni reggelire a Masterral.
    Mint az 1.9 ami chip után 110 ló, érzésre 300.

    Néhány napja belebotlottam IRL egy hasonló 40IQ+70CSIQ (ChimpScream) tagba aki egy mondattal később már le akarta tépni a fejem meg ki akart belezni kiabáláa közben, aztán mondtam neki biztosan van valami fontos dolga mi lenne ha menne csinálni. El is indult, nem nagyon számított rá, hogy ilyen hullalazán lenulláztom, ezzel már nem tudott mit kezdeni, de azért távolodás közben még szidott engem bőszen még akkor is mikor már rég nem hallottam. :DDD Ősi bizonytéka, hogy a majmok közvetlen rokonai vagyunk, csimpik szokása a hierarchiaharcban hogy kiáltoznak meg leveles ágakkal csapkodják a földet és aki hangosabb az lesz aznap a főnök. Egy Magyar Gárda visszavezetés rájuk férne.

    [ Szerkesztve ]

    Automata váltósként a legjobb barátom az akkumulátor.

Új hozzászólás Aktív témák