Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Vladi #442 üzenetére

    Nemdohányosnak szagolni kell. Mikorholmiért? Baromság, max 2 havonta egy füstfelhő eléri. Én 1996-óta cigizek, már akkor is csapatostul mentünk a kijelöltre. Semmit se kell szagolnotok.

    Persze, az elmúlt 400 hsz. is ezt tanúsítja. :U

    Azt nem értem, miért kell vérben forgó szemmel védeni a tényleg paraszt dohányosokat.

    Aki normálisan űzi a dolgot, csak a kijelölt helyen, ha másokat zavar, még arrébb megy, szélnek csak háttal stb. szívja, az ne kérjen elnézést, de ne is hepciáskodjon ha a bunkó dohányosokat viszont (jogosan) szidjuk.

    (#444) Vladi a család mindkét részről full vidéki nálunk, november-március között fuldokolni lehet a gyönyörű bükki és zempléni falvakban ahol laknak szüleink, mert a laminált padlótól a rossz cipőn át a frissen kivágott csipkebokorvesszőig mindent elégetnek.

    Ismétcsak: saját faterom gázolajjal locsolja le a felhalmozott szemetet (incl. használt gumi, kanapé, szekrények, zöldhulladék) és úgy lobbantja be, én meg nézek meredt szemekkel. Ötlet szinten komolyan megfordult a fejemben, hogy névtelenül bejelentem. Meggyőzni úgyse fogom tudni, hogy ne csinálja.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák