Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Dragon3000 #541 üzenetére

    aki 1080ti-vel és társaival nyomja annak gondoltam, h nem tűnik fel a klíma ( : mosógép, mosogatógép, vízforraló, porszívó, stb, azért nálunk nem 2500ft a villany havonta:) pláne ha már a főzőlap is vellanyos' lesz
    egyébként mivel szinte "kötelező" lesz pár éven belül, kár róla beszélni, van aki jól tolerálja a kánikulát, én aludni sem tudok úgy

    b.
    az átlagos lehet, gyakorlati megint más, kinti +5-10 fokos időben pl 2-400w-ből csinál benn 27-30 fokot:) fogyasztásmérővel is néztem, de már egy ideje direktbe van kötve a digitális mérőhöz, az is igazolja
    de nyáron csak két hetet üzemelt, felújítás van, meló előtt lefagyasztottam a lakást ( :
    64kwh-n van a mérő azóta is, nyrit külön méri a "h" tarifa miatt, 2560 ft, de benn hűtőház volt, lakott állapotban ennyire biztos nem toltam volna neki, ez 3,5kw-os és 100 légm3-t hűt/fűt, "semmi extra" klíma, egy alsó középkategóriás daikin
    tisztíttasd ha olyat látsz ami nem tetszik, de ha bekapcsolod a fűtést 2-3 órára, az kiöl belőle mindent, a hőcserélőn biztos van 60-80 fok, tavasz végén volt a kötelező szerviz, olyan állapotban volt mint mikor felszerelték, csak "muszájból" takarította ki a szaki
    no ennyit a klímákról ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák