Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brogyi

    senior tag

    Egy kis összefoglalót engedjetek meg. Megpróbálok reagálni 1-2 hozzászolásra. Ez is szubjektítv lesz, mert hát emberből vagyok. :)

    Sipolásról

    Hibát jelez. Viszont jól érzitek két oldala van. Rossz akksi miatt, vagy a töltő hibája. Nem részletezem tovább.

    A topickról

    Örülök hogy jelenleg értelmes a társaság. Ne rontsátok el holmi kicsinyes veszekedéssel. Értelmes vitának helye van, személyeskedést mellőzzük. Remélem érzitek a határt.

    Desulfátor

    Magam is foglalkoztam a kérdéssel, és jelenleg is van egy development boardom. :D Idáig egyetlen igazi szulfátos robogó akksival találkoztam. Nem tudták feltölteni.
    A kék csodát megmérhetem, és akkor lesz objektív adat. Az más kérdés mire elég.

    Tesztekről

    Nekem nem tetszik egyik se. Az amerikai pl. véletlenül amerikait hoz ki gyöztesnek. A német teszt semmitmondó. Semmi leírás arról, hogy mit mértek, és hogyan.
    Az jelent valamit, hogy a CTEK sokszor, sok helyen nyert.
    Mit várnék el?
    A korom miatt én még emlékszem a Nagyító nevű szoc. újságra, vagy a HIFI Magazinra. Az igen.
    Ott a MEEI egyedülálló műszerparkja volt bevetve. Senkinek nem volt olyan pontos műszere akkor az országban. Amit mértek az pontos volt.

    Fiúk, csak így tovább, és tartsátok meg a jó hangulatot. :R

Új hozzászólás Aktív témák