Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axlfsi

    veterán

    válasz Blizzardking #9786 üzenetére

    Meg egyszer nekifutottam es minden rendben volt.... Viszont valamit nem ertek (es ezt mar az 5.0.1-en is tapsztaltam):

    Az vajon miert van, hogy a hatso mikrofon fenyevekkel erzekenyebb, mint a telefon aljan levo? Ugyanakkor, mindezt csak beszelgetes kozben tapasztalni. De(!) az lehet akar Messenger hivas is vagy GSM - nem szamit.

    Azert nem gondolom, hogy hardveres hiba lenne, mert hangfelvevo alkalmazasokkal szepen mukodik a mikrofon. Sot, kulonos figyelemmel teszteltem es valtottam a forrast (hatso-, also mikrofon) - valoban nincs vele baj... viszont hivas kozben vagy emeltebb hangeron beszelek vagy a hatso mikrofont kozelitem a szamhoz (ami persze egy vicc), de valamiert fenyevekkel erzekenyebb a hatso...

    Viszont, ez a 8.1 beta egy teljesen szuz install lett, meg a belso tarhely is wipeolva... Most akkor mi a kutyafule lehet ez a jelenseg? Mar idegileg tonkretesz, ... ezzel szivatom magam 12h-ja es nem ertem :(

    UI.: mint, hogy ha a zajszures fordirottan mukodne: nem kiszuri a zajt, hanem kvazi beengedi a hatso mikrofonon (leven, az a sokkal erzekenyebb...).

    [ Szerkesztve ]

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Új hozzászólás Aktív témák