Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Martin Eden

    tag

    válasz Blizzardking #6978 üzenetére

    A premierhez képest csak jóval később vettem meg a telefont, mert bár tisztában voltam a hiányosságaival, de megelőlegeztem a bizalmat, hogy pár hónapon belül elérik azt a szintet, amit kiadáskor fel kellett volna mutatniuk. A kezdetekkor sokan posztolgatták a képeiket, hogy annyira nem is rossz az (= jó az), de nekem nem jöttek be azok az olajfestmények és konkrétan tipikus tékozló homáros idiótáknak néztem azokat, akik a jelly miatt visszaküldték a telóikat... De amikor először bekapcsoltam a sajátomat és már az android nyelvválasztó képernyőn jojózott a szemem (pedig nem vagyok az a vásárló, aki meglepődik és balhézik, ha mócsing van a gyrosában), akkor azért ki kellett játszam az utolsó bizalom kártyámat... Egy hétig túráztattam a szemem, aztán lassan hozzászoktam. Azt nem mondom, hogy már nem látom (látom, ha akarom), de zavarni már nem zavar. Időközben kapott egy kis javítást:
    egy kis üzemidő boost-ot, meg már nem tömöríti annyira agyon a jpg-ket. De ha most kiadnak egy telót kb. azzal a címszóval, hogy már fél éve is ezt akartuk volna, csak igazából nem volt rá elég időnk, nos annak nem fogok tapsikolni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák