Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WOT-H-A-C

    veterán

    (#309) oba:

    "Már a Note4emben is 2k felbontás volt. Nyugodtan nézz utána mikori telefon..."

    2014 októberi, és? A K920-am is 2K kijelzős volt és az 2014 szeptemberi! :DDD Melyikünké hosszabb? ;]
    Ha már említed, valóban energia pazarlás. Nézegetted nap mint nap és csodálkoztál milyen szép? Nem, megszokta a szemed és használtad, mint a többi telefonod.

    (#310) Dr. 444Hertz

    Ne mááárr.. Azért , mert egy antenna csík máshol van, te már elégedettebb lennél? :F Anyghasználat oké! Volt full műanyag telóm és volt fémházas unibody is. Azthiszem az aranyközép a kető között van. De úgy gondolom az ízlés nem vita témája. :N Másfelö,l minden szifon ugyanúgy néz ki! ;]

    (#311) Cifu: IP védelem miatt és a kicsi akku miatt nálad a pont! Én is sírok miattuk. Főleg az akku. Én viszont a VR-es hülyeségtől lábrázást kapok, mint attól, hogy 2k kijelző kell 5.5"-ra , mert anélkül kakit sem ér a telefon!

    (#313) Taci: Ezt meg is válaszoltad magadnak! :K Én nem vártam túl sokat, de az IP védelem és a nagy akku miatt megvettem volna. Hozzászoktam a 4000 mAh-hoz! :)

    [ Szerkesztve ]

    "Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

Új hozzászólás Aktív témák