Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz majestic #4242 üzenetére

    Így van, de ez egy közvetett dolog. Szintén a security miatt van, mivel ha nincs rajtad az óra, és nincs bekapcsolva a wrist detection, akkor ugye bárkinél lehet, és az a bárki megkaphatná az értesítéseid. Szóval nem közvetlen az értesítésekhez van köze, hanem ahhoz, hogy teljesen lezárja az órát vagy sem.

    Egyébként bevallom, engem idegesít. A telefonom félig-meddig managelt állapotban van egy céges megoldás által. Ez le tud küldeni az IOS-nak mindenféle group policyt. Szerencsére nem olyan vészes a helyzet, a durvább funkciók nincsenek bekapcsolva (pl. távoli törlés és hasonlók), viszont néhány alap dolgot megkövetelnek (pl. hogy legyen minimum 8 karakteres passcode-om, amiben legyen betű+szám). A touch id miatt ez annyira nem zavar. Viszont valamelyik security feature miatt a wrist detection is fixen be van kapcsolva, nem is tudom kikapcsolni (el van szürkülve). Gyakorlatilag napi szinten idegesít a dolog, mert reggel ha az óra felvétele után nem nyomtam a telefonon egy unlockot, akkor az óra zárva marad. Így aztán gyakran előfordul hogy pl. bringázás közben érzem, hogy a táskámban rezeg a telefon, de az órán nem tudom megnézni mi a rosseb van, mert le van lockolva, és addig nem áll szóba velem amíg nem nyitom ki a telefont.

    Mondjuk eléggé first world problem, de akkoris... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák