Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mateus

    senior tag

    válasz B-L-A-C-K #12387 üzenetére

    Ez tuti, hogy újraindul a gari ha 1 éven belül cserélik és hivatalos helyéről van?
    Mert akkor lehet megéri azt a plusz pénzt.

  • mazsiii92

    aktív tag

    válasz B-L-A-C-K #12387 üzenetére

    Nagyon köszönöm a választ, kérdeznék még, ha nem bánod.

    És ez a világ garancia milyen szervizekben érvényesíthető? Mondjuk a viszonteladóknál, pl istyle szerviznél? Nem reklámozni akarom, csak őket ismerem valamennyire. Vagy van külön szerviz is erre, mint pl a telemax, csak azt hiszem az androidos telefonokkal foglalkozik.

    Igazából amennyivel drágább itthon, annyit nem tudok rászánni, és nekem a plusz egy év nem is ér 65 ezerrel többet. Viszont az egy év gari ha meg van, akkor tökéletes.

    Még nem volt iphone-om, viszont úgy érzem egy év garival megérné most beruházni egyre. A másik megoldás az lenne, hogy Telenornál veszem kamatmentes részletre,

    Szolgáltatós készülékekre gondolom a szolgáltató által megadott garancia érvényes és ők intézik teljes egészében Vagy esetleg őket megkerülve mi is bevihetjük szervizbe?

    Én eddig csak az androidos világban éltem, nem tudom mik a szabályok erre. De azt például tudom, hogy egy telenoros huawei telefont tudtam volna gariztatni telenor megkerülésével (huawei support szerint).

    Viszont már megértem a váltásra minden téren, nem használom annyit a telefonomat már, viszont arra amire igen, arra szeretnék egy csúcstelefont ami soha nem hagy cserben, egy szó mint száz, byebye droid :)

    Bocs, ha ezeket rossz topikban tettem fel, de talán ez másnak is hasznos lesz. Amennyiben a moderátornak nem felel meg, törölje nyugodtan, de pls don't :)

    Üdv,
    K. Zs.

    iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

Új hozzászólás Aktív témák