Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz lugosi #1925 üzenetére

    leírhatom az én beállításaimmal, használati módommal és adott környezetben; ment reggeltől késő estig, tehát ~ 16 óra készenlét, viszont rengeteget nyomkodtam, belevágtam bő 9 óra használatot, amiből csak maga a(z lte) böngészés (safari) 5 óra felett volt, továbbá ~ 1 óra 30 perc e-mail, imessage, sms és naptár, ~ 30 perc térkép és gps, közel 1 órányi fénykép és videó nézegetés (előbbit e-mail útján kaptam, utóbbi e-mail + youtube), minimális kijelzős használat még az eldugott beállítások finomítására, amikre a vásárlás óta eltelt rövid idő alatt nem volt alkalmam, valamint 1 óra körüli telefonálás, ráadásul így is 21%-on dugtam töltőre.
    befolyásoló tényezők; főváros, végig elég jó lte, illetve telefonáláskor szinte végig fullos 3g térerő, viszonylag sokat voltam sötétebb környezetben, tehát nem sokat ment magas fényerőn a kijelző, viszont utaztam is közben egy keveset, tehát volt ugrálás is celláról cellára.
    azt is fontos tudni, hogy nagyon személyre szabom a rendszert, kíméletlenül kikapcsolom a számomra felesleges folyamatokat, a rendszerszolgáltatások csak kis részét engedem hozzáférni a helymeghatározáshoz - amik tényleg kellenek -, illetve nincs facebook alkalmazás és messenger, böngészőből nyomom, az alkalmazásokat minden rendszeren többszörös hibalehetőségnek tartom.

Új hozzászólás Aktív témák