Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mazsiii92

    aktív tag

    válasz buvartacsko #16727 üzenetére

    Én okosnak tartom magam, viccen kívül. De egy mp-ig nem fordult meg a fejemben, hogy márkás ilyen olyan tökömtudja milyen tokot vegyek rá. Nem azért mert azok rosszak lennének, de ismerem magam annyira, hogy tudom ezek az utángyártott kamuk is jók a céljaimhoz. Rendeltem ebayről 6db tokot (TPU Slim), fejenként 380 Ft-ért, 4 különböző színben és egy átlátszót. Persze előtte csekkoltam haverom tokjait, mert neki előbb volt iphoneja mint nekem, így azért könnyebb volt. December óta használom a tokokat, igazi kamu hátul Apple logos tokokról van szó, leszámítva az átlátszót, és el kell mondanom, hogy jó a fogása, nem csúszik és már akaratlanul lett tesztelve nem egyszer, kiválóan tette a dolgát. Erről volt már posztom annak idején itt, és volt aki ott megmondta, hogy 2 hét alatt le fog esni róla az Apple logó, meg nem fog védeni. Nem lett igaza, mindegyik tokom hibátlanul teljesít, és nem is esett le a logó :) általában egy tok egy hétig van rajta mielőtt cserélek, de nyilván kivételes alkalmakhoz oda illőt teszek fel.

    Szerintem nagyrészt elmondható, hogy a márkás tokok jobbak mint az én ebayes tokjaim, de emellett nagyon túlárazott, és így már egyáltalán nem biztos, hogy mindenkinek megéri megvenni, csak azért mert az márka, arról nem is beszélve, hogy a legtöbb tok még csúnya is, nálam pedig kiemelten fontos az esztétika.

    iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

Új hozzászólás Aktív témák