Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kokyt

    senior tag

    válasz Barthezz2 #33 üzenetére

    Hardver tervezés, beszállítók kiválogatása, OS szoftveres igazításai, szolgáltatások áttervezése és portolása, különböző engedélyeztetések, marketing tervek, azok kivitelezése, és mire ezeknek vége, el is telik egy év. Miből gondoljátok, hogy ez 2-3 hónap alatt levezényelhető?

  • kokyt

    senior tag

    válasz stevve #36 üzenetére

    stevve és sbazsi

    Emlékeim szerint hónapokkal ezelőtt még csak a leépítésekről és átszervezésekről volt szó. Eközben ott volt az N8 meg az N9 mint nagyobb volumenű dolog, plusz a többi kisebb figyelmet kapó modell. A márka történetében forradalmi modell előkészítésének nagyon átgondoltan kell végbemennie, mert ha bukik, akkor nem csak egy modellt vihet magával, hanem a komplett termékcsalád meg lesz bélyegezve miatta. Láttunk már ilyet...
    Szerintem helyes a döntés, hogy nem sietik el, adnak időt maguknak, mert addig a rendszer is kiforrottabb lesz, és a fejlesztőknek is lesz elég ideje aládolgozni a programokat, szolgáltatásokat.
    Mondjuk én simán a wp7-es Nokia mellett teszem majd le a voksom, ha a Nokia fizetési rendszere és az ingyenes OVI maps átkerül a platformra. Óriási húzóerő (a maps most is az), és komoly fegyvertény lenne az ellenfelekkel szemben.

  • kokyt

    senior tag

    válasz stevve #40 üzenetére

    A spekuláció jó dolog :K
    Biztos, hogy a háttérben történtek (történnek) dolgok, és folyik a wp7-es fejlesztés is. De mivel majd' minden részleg fejese ki lett rakva, így nem biztos, hogy jelenleg olyan gördülékeny a munka :B

    stewe780:
    Elég naiv dolog azt gondolni, hogy bejelentik: örökre összenő az MS meg a Nokia, és az is naiv gondolat, hogy egy terméket több mint 3 évig támogatni fog a gyártó (és nem a közösség!).
    A Nokia mindig is erős volt support-ban, nem iszem, hogy ezzel is szakítani fognak. Két éve gugliéknál még 1.6-os android volt, azt ki támogatja ma? Már a lajhár SE is túllépett rajta. A motorola fél év után sem minden estben támogat csúcs telefonokat, Samsung meg általában 1 évig. Akkor most miről beszélünk?
    A symbiant meg végképp nem féltem. Van rá elég program és megoldás most is, és még lesz is egy darabig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák