Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zahi

    aktív tag

    Jó videók lettek, Gratula.. Remélem lesz még sok ilyen! :D
    De azért szeretnék Én is hozzá szólni a videóhoz-versenyhez..Utólag is bocsi Kommy, nem volt szándékos...
    Hartge.. "Kemény belépő"-re a válaszom: Ha megvan a videó, akkor nézd vissza, akár az Én nézetemből(hood)is
    Sok esélyem nem volt...Én próbáltam kikerülni, de nem hagyott helyet jobb oldalon,és az Ő fékje sajna jobb volt...Féktávon belül, ha valaki beesik eléd és nincs helyed, a padló féken kívül sok mindent nem tudsz csinálni....Imádkozol, hogy nem legyen kocc.:S
    "Ha ennyire vezethetetlen ez a Volvo, akkor ki kell állni" Ezt Te sem gondoltad komolyan :D :D Pár perccel előtte mondtad el, hogy amíg 4 kerék van az autó alatt, addig menni kell...Nekem miért kellene kiállni, Én nem akarok pontot szerezni szted? :D :D
    "Ezt még gyakorolni kell".. Mit? a szétment futóművel való versenyzést? :D :D Örültem hogy úton tudtam tartani... És nem odacsaptam megint, csak 'érintőre vettem'.. :D
    A rajtnál meg nem tudtam mit kezdeni, nem tudtam megfogni az autót, lökdöstek jobbról-balról...Ha vissza nézed Te is láthatod.Ebből következik, hogy nem tehettem róla,tehát nem értem, mit kéne gyakorolnom..?!
    Mindegy mennyit gyakorolsz,ha egyszer kilöknek, akkor ki vagy lökve :D Egyébiránt ez a 2 koccom volt egész verseny alatt!!! Mások sokkal többet "találkoztak", nekik miért nem mondod, hogy ezt még gyakorolni kell? :D :D És ráadásként, ha megnézed, azért elsőre, még ilyen körülmények közt is, ebben a mezőnyben, ilyen ellenfelek mellett, van egy 6. és egy 7. helyem!!!!
    De azért köszi mindent, jó lesz ez,csak "gyakorolni kell" !!!!(nem csak nekem) :DD :DD

    Ha kell a telefonszámom hívj fel és megadom!

Új hozzászólás Aktív témák