Hirdetés

2019. március 23., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race 07 kibeszélő

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2014-07-25 19:33:37

Mobilarena

Összefoglaló kinyitása ▼

(#2) TTomax

TTomax
(PH! félisten)

Nekem nem volt meg a 07,de úgy látom teljesen ingyen is enged játszani...bénáztam pár kört,hát kormány erősen javallt hozzá,egyébként nagyon profi játék! :R
Innen tölthető.Néha benne lennék egy kis versenyzésben! :)) Vérprofik kíméljenek... :DDD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3) HartgeH3-2.8 válasza TTomax (#2) üzenetére

HartgeH3-2.8
(PH! addikt)

Hello :)

Én Logitech RumblePad 2 amivel toltam :) Szerintem se rossz game , picit az irányítást be kell lőni az tény.

Abszolút nem vagyok profi ha gondolod körözhetünk , hátha jönnek majd többen is :)

(#4) TTomax válasza HartgeH3-2.8 (#3) üzenetére

TTomax
(PH! félisten)

Én még bill-el tolom,tehát sokszor még a pályán is nehéz megmaradni,de amiket játszottam eddig azokat magasan veri INGYEN! Hogyan megy az online játék? :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5) HartgeH3-2.8 válasza TTomax (#4) üzenetére

HartgeH3-2.8
(PH! addikt)

Én steam-en keresztül lépek fel és csatlakozok vagy csinálok szervert ha épp nincs.Azt hogy külön működik azt nem tudtam én úgy olvastam hogy Race 07 kiegészítője ez a mod.

Ha gondolod keress meg privátban, és adok TS szerver címet aztán mehetünk pár kört.

(#6) nanoedition

nanoedition
(újonc)

én jönék :DD

(#7) madstunt

madstunt
(PH! addikt)

akinek fenn van az keg tudna nezni/mondani a hockenheimring milyen konfiguraciokban van fenn? azt tudom hogy a jelenlegi gp verzio benne van, az igazat megvallva a regi gp konfiguracio erdekelne

(#8) HartgeH3-2.8 válasza nanoedition (#6) üzenetére

HartgeH3-2.8
(PH! addikt)

Oké steam-en majd egyeztetünk! :)

(#9) fpeter07

fpeter07
(PH! kedvence)

Mivel nem találtam róla szóló topicot: a Race 07-ben létezik valami karrier mód is, vagy csak amolyan szabad verseny? Átpörgetve a menüt, nem találtam ilyet.

https://apro.bikemag.hu/apro/specialized-epic-s-works-10649

(#10) Balazsrbr

Balazsrbr
(lelkes újonc)

Formula RR Tools-t kell letölteni?

(#11) HartgeH3-2.8

HartgeH3-2.8
(PH! addikt)

Sziasztok!

fpeter07 Ha jól emlékszem akkor úgy mondván "bajnokság" mód nincs benne , de majd felnézek.

Race07 Ha valakinek van kedve csinálhatunk egy Mini CUP versenyt !!

Balazsrbr: Tools az nem kell ahhoz , hogy tudjál játszani, arról hirtelen nincs infom micsoda.

(#12) HartgeH3-2.8 válasza fpeter07 (#9) üzenetére

HartgeH3-2.8
(PH! addikt)

Hülyeséget írtam van benne..

[link]

(#13) HartgeH3-2.8

HartgeH3-2.8
(PH! addikt)

Nem gyenge érdeklődés próbaképp csinált szerveren a Race 07 Mini CUP-ra!! :)

[link]

Szerintem megérne egy misét..

(#14) Balazsrbr válasza HartgeH3-2.8 (#11) üzenetére

Balazsrbr
(lelkes újonc)

Itt ami letöltés van mindkettő tools. A templates ami 11 megás még az van.....

(#15) HartgeH3-2.8 válasza Balazsrbr (#14) üzenetére

HartgeH3-2.8
(PH! addikt)

Ja igen van két külön ilyen tools, megnéztem. Az nem szükséges :)

(#16) Steady74

Steady74
(PH! addikt)

Sziasztok,

2 év GRID, 2 év F1 2010/2011 után kedvem lenne online túraautó versenyekhez, Pepi (:R:R:R) barátom is csatlakozna. Erre van lehetőség, illetve lenne-e kedvetek?

Steady

(#17) Unbaised-Ben válasza Steady74 (#16) üzenetére

Unbaised-Ben
(őstag)

:), ha valakit érdekel, egy nagyon baráti, és korrekt túraautó liga, akkor nyugodt szívvel ajánlom a HROC-t, oldaluk!

(#18) Steady74 válasza Unbaised-Ben (#17) üzenetére

Steady74
(PH! addikt)

Szia Bence!

Köszi, este megnézem!

(#19) Steady74 válasza Unbaised-Ben (#17) üzenetére

Steady74
(PH! addikt)

Mennyird érdemes az autót setupolni ebben a játékban?

(#20) HartgeH3-2.8 válasza Unbaised-Ben (#17) üzenetére

HartgeH3-2.8
(PH! addikt)

Szia :)

Találkoztam már az oldalukkal pár napja egész normálisnak tűnnek de két játékot is meg kéne venni ahhoz hogy velük tudjak játszani plussz valami modifikációt is fel kéne tenni. Amihez egyrészt nincs kedvem és steam-re venném meg lehetőség szerint azt meg nem tudom mennyire lehetne moddolni.

[ Szerkesztve ]

(#21) HartgeH3-2.8 válasza Steady74 (#16) üzenetére

HartgeH3-2.8
(PH! addikt)

Szia!

Egy Race 07 MINI CUP versenyt bármikor fel tudnék ajánlani. Monzán menjetek! Miért? Mert ahhoz lenne kedvem :) :DD

Setup az szerintem is-is , biztos valamennyit számít de annyira nem értek hozzá, hogy bele sem nyúlok lehetőség szerint.Alapvetően viszont főleg a MINI esetében nem hiszem, hogy nagyon számítana..

(#22) Steady74 válasza HartgeH3-2.8 (#21) üzenetére

Steady74
(PH! addikt)

Mini Cup? ott mini morrissokkal kell menni?

(#23) HartgeH3-2.8 válasza Steady74 (#22) üzenetére

HartgeH3-2.8
(PH! addikt)

Jaja mindenki tök egyforma minikkel megy :)

Fentebb vannak róla képek.

Ha gondoljátok csatlakozzatok a steam közösséghez is.

Képek: [link] Egy spontán open szeró..

[ Szerkesztve ]

(#24) Unbaised-Ben válasza HartgeH3-2.8 (#20) üzenetére

Unbaised-Ben
(őstag)

Nem "nagy" összeg az a két játék, összesen kb 5000Ft.
Steam kötelező hozzá, és nem a steam-et módolod, hanem a játékot :) Persze nem mindegy, milyen mennyiségben :D
Steady: Setup szerintem fontos, hogy "magadra" állítsd az autót. Meg persze alap dolgokkal gyorsabb lehetsz.

(#25) HartgeH3-2.8 válasza Unbaised-Ben (#24) üzenetére

HartgeH3-2.8
(PH! addikt)

Igen, annyiból inkább egy NBA 2k11 vagy 12 Steam :)

Egy Mini futam mehetne akár este is! Írjatok rám ha életképes a dolog.

Steam közösséghez (Formula Race Room RR1) ha csatlakoztok akkor ott is össze tudunk akadni néha :)

(#26) Steady74 válasza HartgeH3-2.8 (#25) üzenetére

Steady74
(PH! addikt)

nem jött össze a dolog (Injection), az én verzióm nem támogatja az online versenyeket :B , a szerókat látom, de nem tudok csatlakozni. A race07-et valszeg a héten megveszem, ha látom olcsón valahol, onnantól lehet rám és Pepire (:R:R:R) számítani.

[ Szerkesztve ]

(#27) HartgeH3-2.8 válasza Steady74 (#26) üzenetére

HartgeH3-2.8
(PH! addikt)

Oké rendben ha gondoljátok gurulhatunk majd egy keveset :)

(#28) Steady74 válasza HartgeH3-2.8 (#27) üzenetére

Steady74
(PH! addikt)

race on megvásárolva, este megy fel, multi próba, jövő héttől tudunk csatlakozni szerintem egy kis online mókára! Pepi (:R:R:R) barátom szintén zenész, mondjuk neki a kedvenc hangszere a BMW :)

(#29) Steady74

Steady74
(PH! addikt)

Megvettem a race on játékot, de egyetlen egyszer sem sikerült szerót indítani úgy, hogy a barátom csatlakozni tudjon. mi a ferde fsz lehet a gond? látja a szerómat, nincs jelszóval védve, de nem csatlakozik...

(#30) HartgeH3-2.8 válasza Steady74 (#29) üzenetére

HartgeH3-2.8
(PH! addikt)

Elvileg mennie kéne bár Race On nekem nincs meg , de ha minden igaz "egy kutya".

Lehet épp valami szerver problem volt.

(#31) Steady74 válasza HartgeH3-2.8 (#30) üzenetére

Steady74
(PH! addikt)

A router fogta le... megcsináltuk a szerót a barátommal, láttuk is, de nem engedett csatlakozni. Pepi (:R:R:R) addig matatott a beállítások között, míg nyitott egy portot a gammának/steam-nek nem tudom, és ment.

Íme az első közös versenyünk, rengeteg hibával, de ez még csak a kezdet.

(#32) HartgeH3-2.8 válasza Steady74 (#31) üzenetére

HartgeH3-2.8
(PH! addikt)

Na alakul alakul :) Jó lesz ez! Örülök, hogy vannak még akik ezt tolják.

Ugye a Race On amit megvettetek most? Azért is kérdezem mert mintha az ott újabb bömös lenne ami a sima Race 07 ben nincs benne.. (vagy elnéztem).

[ Szerkesztve ]

(#33) HartgeH3-2.8

HartgeH3-2.8
(PH! addikt)

Ment neked P.Ü! :)

(#34) HartgeH3-2.8

HartgeH3-2.8
(PH! addikt)

Race07 Steam [link]

Úgy néz ki a jelenlegi helyzet,lehetséges bővül a történet, páran elvileg lennénk rá, hogy néha csináljuk pár jó kis versenyt :) Én ennek nagyon örülnék.
Részletek később..

Személy szerint kedvem támadt ehhez, meg is vettem (nagyon durva)!
Különösen ajánlott!!

[ Szerkesztve ]

(#35) Kommy válasza HartgeH3-2.8 (#34) üzenetére

Kommy
(PH! kedvence)

De imádtam régen ezt a játékot meg is van azt hszem az összes kiegészítője.
Csak kéne egy windows, hogy tudjak játszani vele. Lehet telepítek egyet csak játszani.
De online még soha nem játszottam, csak gép ellen.

(#36) HartgeH3-2.8 válasza Kommy (#35) üzenetére

HartgeH3-2.8
(PH! addikt)

Én személy szerint meg több haverom is , Windows 7esen toljuk (én Win 7 64bit)

Abszolút hibátlan (steam kliensen keresztül játszom).

Ha gondolod várunk :) Ajánlom a GT Power packot is! :)

(#37) HartgeH3-2.8

HartgeH3-2.8
(PH! addikt)

Annyira brutális ez a gép :)

[ Szerkesztve ]

(#38) Steady74 válasza Kommy (#35) üzenetére

Steady74
(PH! addikt)

Akkor sos-ba tolj egy win-t és akkor már 4en leszünk :)

Fun race a beceneve annak a játékmódnak, amit pepivel szoktunk játszani. Ha az egyik kicsúszik v lemarad, akkor a másik megcárja. Amolyan f1 safety car jellegel.

(#39) Kommy válasza Steady74 (#38) üzenetére

Kommy
(PH! kedvence)

Win telepítve, játék is megy már. ( szerencsére le volt mentve a steam mappám így nem kellet letöltenem)

Most windows frissítés megy.

Steamen csatlakoztam a csoporthoz.

(#40) HartgeH3-2.8 válasza Kommy (#39) üzenetére

HartgeH3-2.8
(PH! addikt)

Okés rendben :) :R

Steady várlak téged is :)

(#41) HartgeH3-2.8

HartgeH3-2.8
(PH! addikt)

Gondoltam beruházok a Retro Pack-ra is , igazából ez még ami érdekelt a DLCk-ből a többi az most még annyira nem mozgat az STCC és a WTCC újabb kiadásai.

Felmentem egy publik szerverre kicsit retrozni, számítottam arra "milyen" versenyek ezek, de aránylag jó futam volt, valahogy előre jutottam 1 kör volt hátra első helyről erre velem szemben érkezik egy Konrad nevű kedves játékos.... :(((

Ha látjátok vigyázzatok nagyon. Tudom csepp a tengerben , de legalább kiadom :)

(#42) Steady74 válasza HartgeH3-2.8 (#41) üzenetére

Steady74
(PH! addikt)

Monza WTCC 07, kb 15 versenyző. volt egy paraszt, aki azt csinálta, hogy a célegyenes utáni sikánt állandóan levágta, telibeverte azt, aki ott volt, kapott egy stop and go-t, aztán következő körben ugyanez, csak a második sikánnál... kicsit unalmas volt, hogy azt kellett figyelni ki fog kilökni, és nem azt figyeltem, hogy én hogy előzzek...

(#43) HartgeH3-2.8 válasza Steady74 (#42) üzenetére

HartgeH3-2.8
(PH! addikt)

Ha van kedvetek mehetnénk majd pár kört. Én dolgozom a hétvégén de azért kereslek majd titeket.

Privátot írjatok azt hamarabb veszem észre :)

(#44) svensson

svensson
(PH! félisten)

Sziasztok!

Van egy eladó eredeti Race 07 dobozos szoftverem, össz-vissz kétszer volt meghajtóban a lemez. Akit érdekel, dobjon egy pü-t. :R

Üdv. kovy29

ezotérikus malacológia

(#45) HartgeH3-2.8 válasza svensson (#44) üzenetére

HartgeH3-2.8
(PH! addikt)

Szia!

Köszönjük , lehetséges lesz is valaki rá :)

(#46) HartgeH3-2.8

HartgeH3-2.8
(PH! addikt)

Egy kis kedvcsináló videó található itt :)

[link]

(#47) mrgreen válasza HartgeH3-2.8 (#46) üzenetére

mrgreen
(lelkes újonc)

Jo kis video lett! ;)
Annyi kerdesem lenne, hogy van ra mod, hogy kideritsem mik azok a futamok amik Unknown class-nak es track-nek vannak jelezve? Miket erdemes letolteni amivel sokan nyomjak STEAM-en? Nekem megvan a 07 es feltettem hozza a GTpowerst es a RetroPack-ot de meg igy is nagyon sok serverre nem tudok bemenni.

(#48) HartgeH3-2.8 válasza mrgreen (#47) üzenetére

HartgeH3-2.8
(PH! addikt)

Szia!

Köszönöm :) Igazából csak saját magam szórakoztatására dobtam össze by Movie maker :DDD

Nos.. igen nekem is egy Race 07 alap szoftverem volt és hozzá megvettem elsőre a GT Power pakkot (nagyon tetszik), és mellé a Retro pakkot is. A többi annyira még nem mozgat miszerint Svéd túra és World túra , bár utóbbi lehetséges nem ártana majd még. Viszont az első kettő elég baráti árban volt steam-en. Nekem is még sok ismeretlen van ezek nem tudok szerintem egyedi pályák vagy egyedi "módozatok" lehetnek valami külső forrásból azért nem látjuk őket..de pl örömteli, hogy csináltam egy GT POWER szervert és nagyon sokan bejöttek és kérték legyen még sokszor. :)

Ha gondolod vegyük fel a kapcsolatot, csatlakozz hozzánk facebook és steam aztán guruljunk párat.

TS3 szerver címet és jelszót adok privátban ha esetleg oda is jönnél.
(Hátha össze tudunk gyülekezni majd páran), nem tervezek hosszú futamokat olyan WTCC módjára 2 futamos rövid távú versenyeket.

Üdv, Gábor

(Délután leszek, kimegyek erre a Jenson féle városi mókára fotózni) :)

(#49) mrgreen válasza HartgeH3-2.8 (#48) üzenetére

mrgreen
(lelkes újonc)

Steamen csatlakoztam a csoporthoz (facebookon nem latom sok ertelmet). Ha szervezodik valamilyen futam es fennt vagyok nagyon szivesen csatlakoznek! Nezegettem, hogy hol lehet letolteni palyakat hatha ugy tobb helyre lehet csatlakozni es GPHungary-n volt egy kozel 1gigas pack ami tele volt F1es palyakkal, ezt felraktam hatha.

(#50) Steady74 válasza mrgreen (#49) üzenetére

Steady74
(PH! addikt)

Pénteken, ha szar idő lesz, akkor otthon maradok, nem megyek pecázni, ha van kedvetek Monza, Imola WTCC-s versenyekhez, akkor összehozhatjuk.

Ahogy mi játszunk Pepivel (:R:R:R): összes segítség kikapcsolva, összes szimuláció bekapcsolva.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race 07 kibeszélő
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.