Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kmisi99

    addikt

    Sziasztok, PS3 fat 80GB nál nagyjából mekkora lehet még a normális üzemi hőmérséklet. Érintéses módszerre gondolok. Állítva van a gépem. Ma pasztáztam újra és takarítottam ki először a gép élete során. A paszta már valóban száraz volt, de totál halk és hűvös volt a gép 3-4 óra játék után is. Eddig sose figyeltem a hangját, meg viszonylag hangos volt a TV mikor játszottam így soha nem hallottam a gép hangját. Most minimum hangerőn játszok, hogy figyeljem, hogyan viselkedik a konzol újrapasztázás után. Jelenleg nagyjából a konzol alja, kéz meleg ~30 fokos. A hangja nem hangosabb mint az optikai meghajtó, és csak ha nagyon koncentrálok akkor érzem hogy fúj levegőt.

    Tudom nagyon "aprólékosra veszem". De szeretném a legtökéletesebben üzemeltetni, és aggódok, hogy nem jó a pasztázás. Arctic MX4 el pasztáztam, én úgy ítéltem meg nem nyomtam rá keveset. Úgy csináltam, hogy egy pötty a közepére, illetve közel a széléhez egy vékony karikát még nyomtam, hogy biztos mindenhova jusson. Az áramot nem vezeti szóval úgyse gond ha a hűtő oldalra kinyomta.

Új hozzászólás Aktív témák