Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge@Borisz

    tag

    válasz SityiSXT #847 üzenetére

    Á, megtanultam, hogy ezzel a cheater dologgal nagyon-nagyon óvatosan kell bánni! Nem merem ezt állítani, őszintén szólva nem is gondoltam erre. Már csak azért sem, mert a srácon kívül még hárman mentek sokkal gyorsabb köröket, mint én. Ez valami baráti társaság volt, mert amikor beléptem a lobbyba, akkor nagyon önfeledten dumálgattak egymással. Volt practice meg időmérő is, a fasorban nem voltam, ezek egymás ellen versenyeztek. A kanyarsebességük is eszméletlen volt az enyémhez képest. Leaderen gyorsan megnéztem, mit lehet menni alap beállításokkal, és hát azt én is hoztam, ami oda ki van írva, a setuposok meg még ezeknél a srácoknál is gyorsabbak. Szóval nem, nem kezdek el csalózni, egyszerűen csak kockák, kajak vágják, hogy hogyan kell egy autót szarrá optimalizálni adott pályához és így labdába nem rúgsz mellettük. Azért dühítő, mert így marhára nem érvényesül a vezetői tudás kicsit sem. Ha nem tudsz/akarsz setupolni, akkor eleve vesztésre állsz, és ráadásul tök irreális különbségek jönnek ki. Ez meg kissé frusztráló, amikor azért tudod, hogy nem vagy egy totál kezdő, aki esik-kel a pályán. :( És hát tudod. Meglátják, hogy mennyivel vagy lemaradva és máris gondolhatják, hogy de szar vagy... Szóval ez a bajom ezzel a setup buzulással. Én meg nem fogok megtanulni setupolni. Időm és kedvem sincs rá, a téma sem érdekel. Én csak hajtani akarom a verdát és kész. De így meg egyre kevesebb kedvem van multizni...

    [ Szerkesztve ]

    "A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

Új hozzászólás Aktív témák