Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Penge@Borisz #790 üzenetére

    A szimeket készítők hülyék(bocs)...elhitették velük a szimesek hogy semmi nem számít csak a fizika. na köszi.
    Pont a fizika az ami a legnehezebb, ha keveset számol az a baj, ha sokat számol az a baj. ..ha keveset számol akkor ugye hiányérzete van az embernek, ha viszont sokat számol az sem ér semmit ha a végeredmény nem működik.

    Szal fizikát is ilyen-olyant kaptunk, ellenben a hangulatot teljesen kiölték a szimesek azzal a felfogással, mert hogy AI minek hiszen úgy is a multi az igazi, a környezet minek úgy sem látod menet közben, egyéb hangulati elemek is csak az erőforrást zabálják.
    Jól kibaxtunk magunkkal.
    Mert igen is kellenek a hangeffektek amikor a rajongók mellé érsz, és a pit work, a setup rész állításnál is milyen jól esik egy kis csavarkulcs zörgés...milyen jó egy karriermód jó fizikán, multiban gyakran kicsapnak az első kanyarban. ..vagy lassú vagyok, vagy gyors vagyok, vagy kevesen vagyunk...stb.
    Milyen jó tud lenni egy okos AI, amikor leülök és megküzdök egy versenyen, megismételhető élmény, nem függ ezer mástól.
    Amikor Pikes Pike-re úgy megyek fel hogy gyönyörű, nem pedig úgy hogy a távolban látom a tekergő aszfaltcsíkot és a keretező fákat a levegőben...ennyi a grafika.

    Szimes nem szimes, sztem is nagyon fontos a körítés, a hangulat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák