Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malphitee

    senior tag

    válasz haddent #21290 üzenetére

    Ez egy kis részlet volt a nagy tesztbol lefordítva . A bibi ott van hogy ez a 20ezer forintos fejhallgato kategória sorsolás nem a gamer fejeshez van viszonyítva , hanem zenében . Pl shure 440 úgy szól . Nekem voltak komoly fejhallgatoim , beyert70, athm50 stb es ez a tritton szól úgy mint egy srh440. Játékra is pontos terlekepezese van oda is nagyon jo persze. Azért is írtam hogy zenét hallgatni vele 20K kategóriában van mint egy shure srh440 , es játékra nem jobb egy gold füles , maximum a tér hangzása , de az néha rosszabb mint jótékony hatása van, főleg fps játéknal . De en nem akarlak meggyőzni egymilliárd teszt van róla a neten, es ha most egy audio-technika athm50 fülesem meglenne ami egy nagyon erős felső-alsó kategóriás 40K-s zene, es stúdió fejhallgato, nem hallanak vele több részletet játékban , maximum a terlekepezese jobb lenne egy picivel es annyi. Ez pedig egy 13500fules. A másik en tapasztalatból írok nem pedig gondolatokbol, amíg nem probaltal ki egy kunait addig meg főleg ne alkoss róla véleményt, megjegyzem nekem is voltak vétel elott fenntartasaim, úgy hogy előtte rengeteg tesztet olvastam róla.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák