Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Real_Necro

    veterán

    válasz t_a_m_a_s #9740 üzenetére

    Az igazat megvallva eddig Casio vonalon találtam meg a számomra megfelelőket, eddig 3 órámat "tőlük" vettem. Utóbbiban persze már 2 évente elemet kellett cseréltetni, meg sport óra lévén állandóan be is mérték, így 3200Ft volt egy elemcsere a Lehel térhez közeli Borkutime szaküzletben (ha jól tudom Borkuti Béla órásmesternél). Most már kicsit divatjamúltnak vélem, ezért is keresek olyat, ami nekem tetszik. Nézegettem a tough solar-os órákat is, de abban is akksi van, csak ugye utántölthető, valamint idővel azt is cserélni szükséges, ami gondolom többe kerülne mint a sima. Nagyon tetszenek a Seiko kinetic órák is, csak éppen az áruk...

    Másik fájdalmam a világítás. Persze kinetic meg solar órákba nem nagyon raknak, utóbbiban talán, de az is elég drága.

    Egyelőre most egy analóg-digitális tetszik, ami bár nem solar, de van rajta világítás, meg egy csomó fícsör, amit nem fogok használni, ellenben kinézetre bejön:

    Citizen-t még meglesem, kíváncsi vagyok, még nem dőlt el mi lesz. :B

    Madgie:

    Valami ilyesmi volt az első Casio-m. :D

    [ Szerkesztve ]

    „Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Új hozzászólás Aktív témák