Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Real_Necro

    veterán

    válasz t_a_m_a_s #8734 üzenetére

    No nekem lámpa nem volt, csak ~ 1 hónapja megnyomták a kocsim hátulját. 1 hét utána járás biztosítónak, 2 hét elbírálás, 6 nap javítás (szóval egyik hétvége is bele eset). Javítási költség ~166eFt, amit szerencsére károkozó biztosítója fizetett. Hazavittem boldogan hétfőn autót, leraktam csillaggarázsba és mivel még jó a bérletem BKV-zom. Erre két nappal később önkormányzat burgonyaosztogatás rászorulóknak címen oda hozott parkolóba egy kamion krumplit, persze kocsim meg útban volt, így azt trélerrel odébbrakták. Eredmény, a frissen javított kaszni egy ujjnyi helyen behorpadt, valamint körömnyi helyen lepattant a festék felső rétege. Szerencsére csak alulról látszik, felülről/oldalról nem, de menjenekmárajóbüdösqrvaanyjukba. És persze nem reklamálhatok, mert az önkormányzat a honlapján 3-as betümérettel kihirdette, csak azt nem hogy hol, valamint október 10-11.ét hirdettek és október 9-én rakták odébb a kocsimat. És persze közteresek meg ezernyi tanú (rakodó munkás) ott volt, fotóztak stb... És jön az "az már ott volt" duma...

    „Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Új hozzászólás Aktív témák