Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz Real_Necro #44039 üzenetére

    unokatesóm is, aki ráadásul mellettem lakik ;)
    azzal nincs bajom, amikor valaki nem készül és megbuktatják. ne is tegyenek máshogy. azzal van bajom, hogy tanul, tudja is és a tanár direkt szopatásból, dacból, dühből buktat meg. szerencsére akik minket tanítottak (bme-gtk) ott csak 10% körüli tanár ilyen genyó, de az épp eléggé meg tudja keseríteni az életed. a legviccesebb nekem a matek2 volt, ahol a gyakvez utált, mert egyszer kb beszóltam neki - de semmi sértőt, csak hogy az elméleten ezt már elmagyarázták-, onnantól én bármit írhattam, karó. no hát a vizsgákat is a gyakorlatvezetők javították, az enyém pont hozzá keveredett, utolsó vizsganapon. éreztem, hogy jól ment a vizsga, legalább hármas, de a négyes is benne van. várunk az eredményre pattanásig feszült idegekkel, akkora karó, hogy kilóg, valami minimális pontszám. mondom miazanyádvan, szerencsére rögtön akkor volt a megtekintés, remegtem az idegtől. az írásából felismertem, hogy ez a buzifaszú volt az, mondom akkor nem csodálkozom,de attól még nem tervezek megbukni. szerencsére a tanár normális volt, átnézte, mondta hogy ne aggódjak, ebben benne van a kettes, nem is érti a kollégát.
    azt a kettős érzést nem tudom leírni, ami akkor kavargott bennem, hogy letudtam végre a matekot, viszont a gyakvez ugyan bassza már meg az anyját a ravatalon. ha az a vizsgám nem sikerül, akkor ugyanis még egy évet csúsztam volna ráépülő tárgy miatt.

    Juszt: :DDD nem lepsz meg

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák