Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pvt.peter

    őstag

    válasz diablo1984 #84035 üzenetére

    Köszönöm a választ diablo1984, Petyyyyy és adorjant.
    Elnézést, hogy eddig nem reagáltam.

    @diablo1984: Jó kérdés. Annyit tudok, hogy Z18XExxxxxxxx típusú motor van benne. Elméletileg ez a "legjobb" 1.8 benzines esetén.

    @Petyyyyy: 700eFt lenne téli-nyári (jó állapotú) gumival együtt. Ennyiért sztem jó vételnek tűnik.

    @adorjant: váltó kényelmesen jár, motor is jól szól.
    Azt mondta, hogy 2 újratöltés között kb. 1,5-2 dl olajat kellett még beleöntenie (gyárit GM -et használ).
    "Az olajfogyasztásról mit lehet tudni? Ha a visszajelzőnél látod, az már régen rossz. Vagy a fedélzetire gondolsz, amikor jelzi, hogy ellenőrizd az olajszintet?"
    Na ez az amit ő is magyarázott, csak nem tudtam teljes egészében követni :B Nem az "olajos kanna" világított, hanem vmi más. A lényeg, hogy már nem jelez semmit sem olajjal kapcsolatban.

    Bizakodó vagyok, mert közeli ismerőstől lenne (konkrétan rokon, de nem vér szerinti), bátyja pedig autószerelő, mindig hozzá vitte. Korából adódóan 1-2 felületi sérülés, kisebb karc van rajta, ezt leszámítva még a jobb első Xenon lámpának a tisztítója hiányzik. A könyöklő van még kikopva, de hát anyagából adódóan ez ilyen, ráadásul ezt könnyen lehet cserélni.

    [ Szerkesztve ]

    Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

Új hozzászólás Aktív témák