Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullKoxa

    őstag

    Sziasztok! Nagy Segítséget kérnék! G Astra 2000-s 1.6 kombi, Z16xe , A kocsi alapjárata jó, gázadásra nem indul el, üresben nem pörög fel, és 1-ben sem indul el, fel sem pörög a motor, Ekkor Csak alapjárat van.
    De viszont ha ilyenkor tolatok akkor elindul hátra felé a kocsi .
    / Még azt ki fogom valamikor próbálni ha az út szélén leáll,mert nincs olyan útszakasz hogy menet közben ne menne el az ereje,csak alapjárat van ilyenkor így vánszorog újra indítás után is . ( Régebben ekkor ha újra lett indítva a kocsi jó volt egy ideig ,de már ez sem segít ) mikor mozdítaná a kocsit akkor jönne elő pl . lámpa ,kereszteződés, gyalogos, .A gázpedált én naiv fejjel kizárnám, mert akkor tolatva mért menne.

    Én eddig a motor vezérlőre gondoltam, mert eddig olyan baja volt, hogy nem 101, hanem kb 50 lovas volt. Ekkor cserélve lettek a benzin szivattyú és szűrű a tanknál , másik fojtó szelep ( ez bontott) . A fojtószelep cserekor 3 indításig 101 lovas volt utána megint a régi 50 pacis .

    Jó lenne valamit okozni már vele, régen jó volt vele száguldozni főleg a 60 lovas Astra után.

    Köszönöm a segítséget előre is .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák