Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TasiA

    senior tag

    válasz dokar #3518 üzenetére

    Én is újat szerettem volna, de mind szar, amiket néztem, meg sokban jártam már építés közben. Hááát, eléggé gyorsban megy a tákolás a legolcsóbb anyagokból. NA de nem is ez, hanem az árukhoz képest mit nyújtanak. Nekem minimum 3 szoba kellett volna, nem amerikai konyhával, hanem az külön legyen, meg legalább 60nm2, tároló, vagy kamra, meg nem tetőtér. NA egy ilyen errefelé vagy fehér holló, vagy 17milla, alaphangon,de inkább csak több. Amerikai konyhával van, de akkor a picsányi nappaliba berakod az ebédlőt, meg a hűtőt, meg az ülőgarnitúrát, meg TV, és már nincs is nappali, csak egy zsúfolt mindentbele luk. Általában tároló, az helló, semmi, de sok helyen még közös sincs, ami extra GÁZ. Babakocsi, zsák krumli, gyerek bicikli, akármi mehet a nappaliba, mivel általában még előtér sincs, bejárati ajtó rögtön nappaliba nyilík, szal kabátot, csak a falra és oldalazni mellette. :W Kamra az luxus, garázs az alaphangon +2milla, de síma parkoló helyet is venni kell 3-500ezerig. Szal itt elment a kedvem az újépítésű társaházi lakásoktól. Vettem panelt, 72nm2, 4 szoba, 3.emelet, erkély, saját tároló+ teljeskörűen felújítva, fűtésrendszer, vízhálózat, elektromos hálózat, nyílászárók, padló, fürdő, WC konyha, szal minden +csendes környék, zöldövezeti kilátással, nem kell bámulnom a szembe szomszédot.Még közlekedés is jó, 500méterre, van egy tér, ahonnan minden irányba indul minden féle járat, meg több óvoda, iskola van a környéken és több vacsi új játszótér.Sajnos egy hátránya van, a távfűtés, amit fizetek keményen minden hónapban, de lagalább 300m-re van a hőközpont és bazi meleg van, kisgatyában izzadunk.

    BOCS MINDENKI AZ OFF-ért, csak gondoltam megosztom a kollegával, mert sok apróságra én sem figyeltem oda, csak szépen lassan jött a felismerés, meg a tanácsok, hogy hoppá, ez sincs, az sincs, sok-sok millióért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák