Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    válasz Nem3sys #25002 üzenetére

    96-os rácsos passat kombi, 1,9TDI, a 90 lovas elpusztíthatatlan fajta! na ezt az állítást tudnám cáfolni, mert az előző gazdájának sikerült ez a művelet. kezdtem a fékek felújításával,(tárcsa, betét, összes fékcső, féknyergek, abs jeladók), futómű(összes szilent, talpas, toronycsapágy, 2 hátsó teló, 4 rugó-2 hátsó törött volt-), utána jött a hideg zuhany, pest oda-vissza kör alatt(kb 500km) kievett 4 liter olajat a blokkból(fél éve vettem, csak nem mentem messzire vele(tapasztaltam, hogy csípi, de ősszel vettem, azt hittem, hogy szezonális...), utána jött a komplett motor fejújítása a-z-ig, az volt 5 éve 4 kiló, következő évben önindító és turbó......

    egy vagyont költöttem így rá, kasztnija eddig jól bírta, de idén tavaszra megjelentek rajta az első fecskék(rozsda) és a tököm tele lett a 17 éves szarommal és eladtam, míg el tudtam. volt most a motorjában 35ezer km, ment is mint a távirat,(román tenger 4 ember+fullosan telepakolva végig klímázva, taposva végig, 5,5liter/100), de nem akartam a kasztnira is még ráverni 3 kilót, utána meg kezdhettem volna elölről mindig.....

Új hozzászólás Aktív témák