Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erikke17

    őstag

    Üdv kellen egy kis segitség Ople Astra Combi 1.6i 16V autóról van szó.Szüleimé az autó csak segitség kellene.

    Volt benne autórádió cserélve elektroszaki csinálta jó minden csak látom hogy a Klima mellet van még egy gomb amivel az autóban lehet forgatni a levegőt menni megy csak nem világit akkor se ha be van kapcsolva meg úgy magában a háttérvilágitás na gondoltam próbákozok vala nagy nehezen hátulról megtaláltam meg mozgattam de semmi nem világitott :( Esetleg ki lenne égve?? De gyanus mert egyszerre égett ki volna mind a kettő?? vagy rossz lenne a kontaktja??
    Annak a gombnak le lehet szedni az elejét?? vagyis hogy úgy kell a kis izzókhoz hozzá férni??

    Egy kis off:
    Van még az autóban egy Sentinel 1100 pageres autóriasztó de bibi van vele.
    Volt mikor nem szoktam le zárni és akkor igy szok csinálni pi-pi pi-pi figyelmeztet hogy nincs lezárva de figyelmeztetett is csak olyan merülős hanja volt látom villog a elem a kijelzőn tettem bele újat beleteszem pittyen egyet felvillan a kijelző, és semmi infót nem mutat az autóról nem villog az a kis lakat ha az autó riaszt akkor se informál de amugy minden megy csak semmi információ nem kapok.
    Útmutatóban azt irja hogy meg kell nyomni az 1 gombot és kikeresi de semmi már próbáltam beprogramozni semmi valami ötlet?? azt meg köszönném

    Bocs a regényért :)

    ||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

Új hozzászólás Aktív témák