Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Monoton

    tag

    Üdv!

    Kaptam egy Safako 008 (dz09) okosórát, és ha már van akkor használnám is. Viszont az órával való telefonálás nekem egy felesleges dolog, max ritkán használnám. A problémám, hogy ha össze van kapcsolva az óra a telefonnal, akkor minden bejövő hívás alapértelmezetten az órára érkezik. Hívás fogadás után manuálisan át lehet állítani a telefonra mindkét eszközről, de az elég macerás lenne minden alkalommal.
    A kérdésem, hogy be lehet-e állítani úgy, hogy értesítés jöjjön az órára ha keresnek, de a bejövő hang a telefonra érkezzen?
    Amit már próbáltam:
    - Bluetooth beállításoknál ha kiveszem a pipát a "Telefonhívások" opciónál, akkor a kapcsolat megszakad
    - Bluetooth Audio Managerel minden hívás a telefonra van irányítva, de problémát nem oldja meg (vagy én csináltam valamit rosszul)

    Nyilván a legjobb megoldás az lenne, hogy amelyik eszközön felveszem a hívást az legyen az alapértelmezett, de már annak is örülnék, ha a telefonon a bluetooth helyett beállítható lenne a telefon (mármint alapértelmezettnek).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák