Hirdetés

Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Cs.Orsolya #24410 üzenetére

    Mikor melózom, és a nap folyamán 3-szor beszélünk egymással telefonon, néha olyan mintha 3 különböző emberrel beszélgetnék...
    Egyik pillanatban közömbös velem, mert rosszkedve van és nem úgy mennek a dolgok ahogy ő akarja, aztán később meg így szeret meg úgy szeret.

    Aztán most balhé van, mert szombaton egy vendéglátóipari egységben voltunk haverommal, meg ő vele, aztán amikor már nem tudom hányadszor belevágott a mondókámba (ráadásul hülyeséget) ráförmedtem hogy "kussoljál!" és most ez hú de nagy megaláztatás volt. És most megy a durci, meg hogy vegyem észre magam, és emellé a dolog mellé ránt még többi dolgot is, és azt szeretné hogy rosszul érezzem magam és így tanuljam meg hogy ne bántsam meg többé.
    Jófej mi? Na és ez az csaj akivel már együtt voltam és azt mondtátok hagyjam, de én mégis belementem később, de nem bántam meg, csak néha már szeretnék nem tudomást venni róla... :(((

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Aktív témák