Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz eddie17 #63549 üzenetére

    igen, sok esetben újraindulhat a keret, akár egy sim kártya csere is elég hozzá, vagy bármi más, ami miatt kapcsolódó beavatkozás történik a profilban.

    mclaren777; szia, a lényeget már leírták előttem, hogy sok helyen van már most is olyan, ahol 3g egyik módozata sem elérhető, de 4g/lte már igen, ráadásul ez az arány csak nőni fog, mert a 4g/lte fejlesztések ezt irányozzák elő, a 3g pedig nincs annyira preferálva.
    nem feltétele a 4g/lte hálónak a 3g megléte.
    a gyorsabb sebesség és jobb válaszidő mellett fontos még, hogy ideális esetben a legtöbb telefonnak jobb az akkumulátoros üzemideje 4g/lte hálón, mint 3g-n.
    amelyik telefon 4g/lte képes, az visszafelé kompatibilis és kezeli a 3g módozatokat is, de fontos megjegyezni, hogy sokan csapdába esnek azon telefonokkal, amiket eredetileg nem ebbe a régióba szántak, hanem maga a tulaj hozta be külföldről, vagy akár hazai üzlet rendelte kintről, mert így olcsóbban beszerezte - neves nagy üzletláncok is forgalmaznak ilyet, edigital...stb. -, de azok nem kezelnek minden szükséges 4g/lte vagy 3g frekvenciát - szokás ilyenkor is a szolgáltatót szidni, pedig nem az a hiba forrása, hanem az eltérő régióba szánt, más, vagy nem minden itt használt frekvenciát kezelő készülék.

  • Ákinard

    aktív tag

    válasz eddie17 #63549 üzenetére

    Nekem is újraindult. Jún 19-én nulláztam az iphone számlálóját, most 485 MB-on áll. A telekom alkalmazás meg azt írja, hogy 420-at elhasználhatok még július 18-ig.
    Én is az áremelést nem kérek jelzésem rögzítésére gondoltam.

Új hozzászólás Aktív témák