Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    Kéne egy kis segítség srácok. Ehhez:

    A felső része a dolognak az a rádió takarója. Benyomod, felhúzódik, visszahúzom, megnyomom kicsit akkor kattan és kész. Namármost ez istennek nem akar nekem bekattanni, így nem tudom lecsukni. Hogy lehet ezt a szart szétszedni, hogy meg tudjam nézni, hogy mi a gondja? :F

    A másik meg az alatta levő klímakijelző. Elvileg fehér háttérvilágítása van, de eléggé halványodik szegény, van amikor el is alszik, de ha kicsit megkocogtatom a jobb oldalát a kijelzőnek akkor erőre kap és világít szépen. Először aszittem, hogy kezd elfáradni, de akkor gondolom érintkezési hiba lesz? :F
    Olvastam arról, hogy egy idő után megadja magát és baszik világítani, gondolom kiég és annyi.

    Meg nagyon hálás lennék, ha rákeresne valaki hogy az ablakemelőnél hogy tudok ledet cserélni, mert kettő nem világít :B

    Ennyi a gondom egyelőre :D Köszönöm előre is a segítséget. :R

    Ja meg mégegy apróság. Kiégett a helyzetjelzőm. Tehetek e helyére ledest? Bár azt sosem használom, de gondolom nincsen nagy árkülönbség a sima és a ledes között. Egyféle foglalatosak ezek, tehát ha a boltban ledes helyzetjelzőt kérek akkor egyfélét fognak adni, vagy kérdezősködnek? :B :R

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák