Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz kaoszpapja #20244 üzenetére

    32bites vista (xpm nem volt ezzel a géppel) lazán lekezeli a 2x2es kitet dual channelben, bár címezni az is csak 3300at tud kb. sőt, nekem jelenleg látja a 32bites vista a 8giga (4x2)memóriát is, de ettől függetlenül még mindig csak 3325mega a határ. nem nevet, dualbootot használok, és lassan a vistát is uppolom 64bitre (a win7home premium már 64bites).

    de ez a kisebbik baj. a nagyobbik baj, hogy alkalmazásonként max 1670megát tud kiosztani, amiből ma már egy csomó program kifut. van ugyan egy switch, aminek hatására egy alkalmazás használhat 3gt is, viszont akkor meg a rendszerprogramok elől veszi a helyet. ideje 64bitre váltani.

    a tuning meg szép és jó, de a a valóságban a több, de picit lassabb ram oda vissza veri a kevés, de gyorsabbat. tehát én 2x1es ultratuning ram helyett is inkább a 2x2eset venném. ha meg annyira kell a 600as FSB, akkor arra ott a ddr3...

    más: geil bd 800cl5 2x2kitek 1.8on mennek, a 7es szériától már ez fel van tüntetve (jelenleg ezek kaphatók, ezek a dbt matricások... az egy éve vett 5ös szériásokon se az spd nem stimmelt, fesz meg nem volt a matricán:) ). egyébként meg a gyártó eléggé tágan értelmezi a mennyi feszt kaphat működés közben kérdéskört, ami egy jó dolog:) 1.8on simán kell mennie stabilan... nekem 1.8on a 4gigás kit is lazán vitte az 1000ret:D másodikkal még nem próbálkoztam.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák