Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz HSM #30793 üzenetére

    Ez hülyeség... A kompi a procira megy, nem az X58 van vele hűtve. Ha az ember úgy csinálja, ahogy azt illik egy kompis hűtésnél, akkor nincs semmiféle probléma.
    Írd le kérlek a kompis hűtés miben is befolyásolja az alaplap további jövőjét. Mit árthat neki...stb...

    Már nem azért a két fillérélt, de az egész banda azt osztotta anno, mikor nitro alá került a 980X-em, hogy nagy hiba volt. Kaptam a különböző nagyokos megjegyzéseket: "ezt a procit már nem lehet eladni a nitrozás miatt", "Ez nem erre lett kitalálva", "az már nem lesz 100%-os proci", "a nitro tönkreteszi", "rejtett hibái lesznek, azt majd csodálkozol ha kapod a kékhalálokat" stb... Sóval volt itt sok okos dolog. Erre fel amióta eladtam, és belőttem a kívánság szerinti, most már 4.8GHz-re, azóta úgy üzemel. És még nem volt kékhalál, játék, videóvágás, render -re van használva. Előtte persze LinX-el belőttem, hogy stabil legyen.
    Most akkor hogy is van ez kedves fórumtársak? Én megmondom: Ha valami ésszel, és hozzáértéssel van csinálva, az ésszerű határok között, akkor nem lehet semmiféle probléma.
    Elegem van már a sok károgó varjúból. :((

    Cybertrone: LN2 mode lókaki, nem használatos. A Cold Bug csökkentésére szolgálna, de valahogy ezt nem sikerült elérni.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák