Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Win-T

    senior tag

    Üdv!

    Nem tudom VGA vagy Monitor topicba való-e a problémám, de talán inkább itt van jobb helyen.
    Szóval: Húsvét hétfőn sajnos jobblétre szenderült a régi kártyám (RX 470), ezért kénytelen voltam beújítani egyet ami Asus RTX 2060 lett.
    A fő monitorom Dell P2414H display porton csatlakoztatva amivel semmi gond, viszont egy ezer éves monitort használok másodlagosnak (Samsung Syncmaster 970P) amin csak DVI csatlakozási lehetőség van. Az új kártyán már sajnos nincs DVI csatlakozó ezért rendeltem hozzá egy DVI-Display port kábelt is.
    Namost hiába csatlakoztatom ezzel a kábellel a Samu monitor meg sem nyikkan, egyáltalán nem észleli a rendszer, hogy ott van egy második kijelző bármelyik portba is dugom a kábelt.. A korábbi VGA-val soha semmi probléma nem volt e téren.
    A régi monitor kábelen amit eddig használtam [DVI-D Single Link] csatlakozók voltak az új DVI-DP kábelen viszont [DVI-D Dual Llink] csatlakozó van. Ez problémát okozhat? Ezért nem érzékeli a monitort vajon? Esetleg valami beállítást kellene csak elvégezni amiről nem tudok?

    Köszi előre is a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák