Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B.i.L

    senior tag

    válasz inf3rno #23817 üzenetére

    Nyílván kitartok mellette,de akkora sz@rba rántott bele,hogy ha nem szeretném,akkor elválnék…olyan mértékű rosszat csinált,ezért nem állok ki mellette,ugyanakkor segítem őt,de ne áljon bele senkibe,ha nem néz magába,mert kb ugyanazt csinálja…én sem vagyok tökéletes,és ezerből már nincs nálam az a bizony 1”,aki ellene lenne,ha érted mire gondolok. Ez hosszú évek kitartó munkája,és ha már együtt vagyunk,akkor a jó példával kellene elöljárni,nem pedig az ellenkezőjével.Tiszteltem valaha a nőket,és bíztam bennük,de eljött az ideje,hogy ne legyen példakép,mert nem származik belőle csupán szenvedés,legalábbis az én létformámra ez a jellemzőbb.Sajnos hiába magyarázom el neki a formulát,semmiféle módon nem változik meg tőle,és ez aggasztó méretekben képes hatványozni. Ez a jövőképem,és már tiltakoznak a sejtjeim is ellene,a szívem nem,de a fejem már lassan döntőképes,és a kapcsolat rovására megy.
    Csak egy példa : ha telefonálok,közös ismerősökkel,nincs olyan,hogy ne szólna bele,mégha nincs is érintve a téma,amit esetleg megoszthanék pont vele. Elmondtam szépen,megkértem alázatosan,csúnyán,és kiabálva is,szinte mindenhogy…és mégis neki úgy kerek,ha én telefonon beszélek valakivel,akkor neki bizony joga van beleszólni,pedig nincs kihangosítva a telefon :F

    Horgászni mentem...B.i.L

Új hozzászólás Aktív témák