Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz robyeger #1466 üzenetére

    Here we go again....

    ''Én is azt hittem az SRQ közös, de az X-bit labs és egyéb írások által, kénytelen voltam átértékelni álláspontom,...''

    Mar hogy az atyauristenbe lehetne nem kozos az SRQ es az XBar? Ha soha nem lattal volna egy rendszer diagramot a belso felepitesrol az alapveto logika is megmondja hogy az a ketto nem lehet mas mint kozos a magok kozt. Mi ertelme lenne egy prociban ket darabnak? Egyebkent az altalad itt nem olyan reg linkelt AMD-s PDF emlitett 26. oldalan is lathatod: [link]

    ''K10-es DDR3-as kihasználását sávszélességre értettem, a késleltetés már más tészta.''

    Mar hogyne tudna kihasznalni? A cache-t is valahogy meg kell tolteni es egy rakat feladat van ahol minel nagyobb a savszel annal jobb. Gondolom most megint attol felsz hogy a cache visszafogja a proci teljesitmenyet es hiaba van gyorsabb RAM, ''megakad az adat'' a cache-nel mint ahogy azt mar honapok ota hangoztatod mindenhol. Felejtsd mar azt el. Meg egy 17GB/s-t nyujto DDR3 memrendszert sem fog visszafogni egy 32GB/s savszelessegu cache.

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák