Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stemplar07

    őstag

    válasz Shyciii #33248 üzenetére

    [link]
    Egy KANN-a 250 körül hazaér, (10 nap alatt vám és egyéb nélkül ) de mégsem 360 . :) kb 10-20%-al szól szebben ,,csak,,mint egy FiiO Q5/X7ii, de ennek ennyi a többlet költsége .. :N
    Tudom ,tudom ..hogy felette van jóval mint amit Te gondoltál, de én megtanultam a saját káromon , egyszer érdemes többet ,,áldozni,,sokkal többet buktam ,hogy nem azonnal ezt (vagy hasonló kategóriát )vettem meg , többet tud mint az AK300 (DSD natív stb)
    Hidd el ki sem húzom belőle a HD650 -et , úgy jó ahogy van ...(persze tudom..stabil tápos erősítő stb stb) high gainben a beépített (7Vrms 100 mW/300 ohm balancedben) erőlködő nekem tökéletesen elég , lehet sok stabil fejes erőlködő elszégyelné magát ...+ a 6200-as aksi sem rossz benne (jobb mint egy vacak tápos stabil DAC/AMP) benne a két 400-as Sd kártya ,Tidal , média szerver stb, ha Tidal offline-t akarok ,akkor összedugom az LG V30-al ..( bár ritkán akarom, mert letöltöm ami kell ) És ha egyszer ,,majd,, úgy tartja kedvem, dugok eléje egy balanced csöves erősítőt amin van balanced in, merthogy ezen balanced line out is vagyon .,..aztán addig elvagyok a 600 ohmos és , planár csodák nélkül is ..

    (ps közben találtam még egyet 220-ért postával .. [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák